Постановления, положения и результаты проведения общественной аттестации докторов наук с 1992-1995 гг., направленной на поддержку талантливых исследоватей, снижения административных препятствий и ускорение вхождения в профессиональную научную среду предпринимателей, инженеров, специалистов и магистров
Работа выполнена по заказу Президиума Верховного Совета и Совета Министров Автономной Республики Крым и является в крымской практике постсоветского периода одной из первых комплексных региональных работ программного характера, выполняемых по государственному заказу.
Непосредственный перенос зарубежного опыта в нашу "постсоветскую" действительность чаще всего невозможен. Однако знать его необходимо. В сфере регионального развития изучение опыта развитых стран позволит понять изменения в размещении хозяйства и регулирующей роли государства, имеющие универсальный характер.
Создание "Консорциума развития Крыма" как основного, базисного звена системы управления Программой целесообразно осуществить уже на второй стадии реализации Программы, не дожидаясь принятия основного пакета законодательных актов Украины о создании СЭЗ "Крым".
Офіційний Відгук на дисертацію на почесне університетське звання доктора комерції про-декана економічного факультету Івано-Франківського Університету права ім. Короля Данила Галицького, доц. Криховецького Івана Зіновійовича «Методологічні засади розвитку сучасного третинного сектору економіки» (досвід теоретико-методологічного аналізу розвитку туристично-рекреаційних комплексів)
Experts consider necessary to continue studying the given question in postgraduate study or doctoral studies, therefore the academic council of Institute has decided to bring for discussion prospects of researches. Фахівці вважають за необхідне продовжити цю працю і навчання, тому вчена рада Інституту вирішила винести на обговорення майбутні напрямки досліджень по цій темі.
У кваліфікаційній роботі на здобуття почесного звання доктор комерції чітко визначена мета дослідження, а саме - розробка сучасної методологічно обґрунтованої концепції створення конкурентоспроможної економіки із розділеною відповідальністю, яка повністю використовує потенціал суб'єктів малого підприємництва.
Треба зауважити, що в ній дисертант досліджує в якості предмету виявлені тенденції і протиріччя у соціально-ринковій економіці з аналізом позитивного досвіду використання малого підприємництва і бізнесу для досягнення сталого розвитку. Одне це привертає увагу до цієї роботи. Тому і не викликає заперечень, що в якості об'єкту дослідження береться економіка України із притаманними їй особливими рисами економіки пострадянського суспільства у стані непослідовної перебудови та в умовах соціально-політичного тиску.
Кваліфікаційна робота на здобуття почесного академічного звання доктор комерції виконана у формі дисертаційної роботи-доповіді, як це робиться при достатньої кількості друкованих праць і виконаних практично значущих акцій по розбудові тої чи іншої комерційної структури (діяльність якої відповідає ринковим умовам сучасної економіки України).
Такі дисертаційні роботи наше відділення вже виконувало і оцінювало у 90-х роках XX століття, що тоді дало можливість презентувати наших фахівців і підприємців перед науковими установами Європейського Союзу. Тоді керівництво отримало багато позитивних відгуків, що знайшло віддзеркалення у виданнях світових біографічних центрів. Достатньо подивитись видання Міжнародного Біографічного Центру в Кембриджі «2000 Видатних Інтелектуалів 21 ст.» за 2001-2006 рр.; довідники надруковані видавницькою групою «Хто є Хто», а саме «Хто є Хто в Світі» за 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 рр., «Хто є Хто в Інженерії» за 2005-2006 рр.; видання Американського Біографічного Інституту за 2003-2006 рр. Все це дуже важливо сьогодні враховуючи завдання прискореної інтеграції України у економічні структури Європейського Союзу.