"Azov Academy"Суббота, 2024-12-21, 5:39 PM

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Publisher | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Международные научные конференции - Форумы [66]
Материалы ИНТЕРНЕТ конференций и Форумов с указанием участников, целей и новых идей, появившихся в результате их проведения
Программа "Красная книга культур Европы" [23]
Обоснование и основные итоги выполнения программы по греческому, армянскому и болгарскому этносам, а также по региональным культурам украинского народа
Проект "Новая Готия" [55]
Раскрываются истоки украинской государственности и глубоких историко-культурных связей украинцев с германскими народами, которые имели независимое государство на территории Украины до 1775 г.
Закон сохранения труда и закон неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в экономике и истории [78]
Раскрываются особенности проявления закона сохранения труда в экономике государств Восточной Европы и индустриально-развитых стран, а также приводятся факты подтверждающие существование закона неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в исторической ретроспективе и при анализе наиболее важных сфер человеческой деятельности
Премия"Голика-Гули-Каримова-Васильева"Кумпана; Медаль"Св.Игнатия,Митр.Готии и Кафы&qu... [15]
История становления "Премии Кумпана", её лауреаты, Положение о присуждении, НАЦЕЛЕННОСТЬ на общецивилизационные ценности; История учреждения Академической Международной Медали "Святого Игнатия, Митрополита Готии и Кафы", её лауреаты, кандидатуры выдающихся экономистов на присуждение Медали, одобренные Академиком, проф. Валерием Васильевым, Положение о присуждении и не публичный характер вручения, что необходимо при осуществлении реальной духовной поддержки
Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ [58]
Создание номинации Интеллектуально-Духовные Лидеры Мира, первые её номинанты в 2004 году; защита Прав Человека в Украине; кандидатуры в справочные издания Международного Биографического Центра в Кембридже и в издания Американского Биографического Института

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Статьи и научные публикации /articles & science » Проект "Новая Готия"

Ukrainian Young Time - Час української молоді
 
      Пане Андрію! Мені досить цікаво «за­зирнути» за лаштунки вищої освіти, зва­жаючи на те, що я цього року також по­даю документи до ВНЗ. Що можете мені запропонувати Ви?
     А що саме Вас цікавить? Вибір у нас не надто великий, тут важливим є питання відповідності. Якщо Ви бачите себе в майбутньому архітек­тором, директором із персоналу чи аудитором, плануєте працювати в сфері будівництва або юриспруден­ції — тоді Вам до нас! Це напрямки, в більшості з яких ми спеціалізуємося від часу заснування університету.
      А якщо мене цікавлять менеджмент, реклама чи туризм?
      У такому разі доведеться почека­ти, доки ми виправимося (сміється — авт.)! Насправді ми не прагнемо охопити всі можливі спеціальності, як також не орієнтуємося на їхню популярність. Зверніть увагу, най­більші потреби щодо працівників на ринку праці відчувають вироб­ництва, але виробничі спеціальності аж ніяк не назвеш «популярними» з точки зору більшості абітурієнтів.
      Нещодавно під час Дня відкритих дверей в одному з університетів про­звучала думка, що для спеціальностей важливо бути універсальними...
       Залежить, що мати на увазі під поняттям «універсальність». Кілька років тому про спеціалістів, які на­вчалися «всього потроху», говори­ли, що вони «широкого профілю, та вузького захвату». Складно знайти застосування знанням, які не мають чіткого професійного спрямування. Тоді виникають ситуації, коли люди­на, спробувавши себе за відносно короткий час у журналістиці, тор­гівлі, банку, почувається дещо «за­губленою».
          Але хіба тоді не легше знайти роботу?
       Роботодавцям потрібні спеціаліс­ти, а не просто «люди з дипломом»! Візьміть будь-яку структуру, і ви по­бачите, що випускники, які в змозі виконувати роботу на високому рівні, завжди потрібні. Тоді не вони шукають роботу — робота шукає їх! Наша «універсальність» полягає в тому, що ми плануємо зосередити увагу на спеціальностях, які прак­тично потрібні на ринку праці тепер, а їхня актуальність у найближче де­сятиліття тільки зростатиме. Для прикладу? Наприклад, архітектура чи місто­будування, управління персоналом та економіка праці. Ви знаєте багато університетів на Прикарпатті, які б готували таких спеціалістів? У Львові також готують спеціалістів із цих напрямків, але знайти там від­повідного фахівця, наприклад з пер­соналу, надзвичайно складно. В Івано-Франківській області ситуація нічим не краща... Наші студенти ще не встигли стати спеціалістами! Ми отримали ліцензію на впровадження спеціаль­ності тільки в 2008 році. Дочекаймося першого випуску і подивимося як зміниться ситуація в області!
        Але ж спеціальність — це ще не все.
       Звичайно, багато залежить від викладачів, можливостей «випробу вати» ті чи інші знання на практиці бажання студентів. Останнє чи ні найважливіше! В нас можуть буті найкращі викладачі, навчальні про грами — чи дасть це результат, якщс студенти не будуть зацікавлені.
       Але більшість випускників вибира ють, куди піти вчитися, швидше за напо ляганням батьків, ніж за покликанням.
       Навчання в нашому університет платне. І хоч його вартість є порів няно невисокою, все ж не кожеі студент має змогу оплатити його са мостійно. Тому думка батьків частої визначальною. Але їм також не таї просто приймати рішення! Тому мі запроваджуємо додаткові сервіси які б допомагали уникнути помилої при виборі професійного навчання.
       Що саме, якщо це не таємниця?
       Зовсім ні! В травні цього року н; базі університету починає працювати Центр розвитку кар'єри, де можні буде отримати фахову консультацік щодо особливостей вищої освіті в Україні та за кордоном, адаптації до навчання за межами рідного міста, відповідності тієї чи іншо спеціальності запитам ринку праці та вашим здібностям тощо. Основні зусилля ми будемо спрямовувати на модернізацію навчальних програм, працевлаштування випускників за спеціальністю.
       Цей «сервіс» для тих, хто виявить ба­жання навчатися у Вашому університеті?
       Чому ж, не тільки! Кожен житель нашої області має можливість звер­нутися по допомогу до спеціалістів Центру розвитку кар'єри. Але попе­редньо варто ознайомитися з його можливостями, щоб вибрати те, що вас цікавить.
        А де Ви візьмете спеціалістів для цьо­го проекту?
        Ми вже їх маємо. Власне, сама ідея Центру не наша. Ми запропо­нували співпрацю авторам про­форієнтаційної програми для стар­шокласників, яка вже практично діє в Івано-Франківську. Це люди, які мають чималий досвід у сфері управління, професійного розвитку, консультування.
         «На носі» вступна кампанія, і зараз для всіх без винятку ВНЗ кожен студент «золотий». Як відбувся День відкритих дверей в Івано-Франківському універ­ситеті права ім. Короля Данила Галиць­кого?
         Ми провели відкриту зустріч для випускників шкіл та їхніх батьків з фахівцями, що мають глибокі зна­ння в сфері професійного розвитку та досвід підбору персоналу для різних галузей. Всі зацікавлені (а це були не тільки наші потенційні абіту­рієнти) мали змогу отримати відпо­віді на широкий спектр питань щодо особливостей вибору вищої освіти після школи, як уникнути помилок при плануванні майбутнього дитини тощо. Якщо хтось з певних причин не зміг бути присутнім, отримати необхідну пораду чи консультацію можна в індивідуальному порядку. Тільки попередньо краще зателе­фонувати, щоб узгодити час візиту та уникнути непотрібних черг. Від­повіді на додаткові запитання мож­на отримати за тел. 0342. 715. 372. Запрошуємо всіх, для кого питання вибору майбутнього професійного шляху є актуальними!
 
Катерина ТАНЧАК
 
Високу Християнську традицію, а саме віру у безсмертя душі, українці-Гетто/Даккі зберігають що найменш 3000 років (Бог Зальма до Христа), а скоріше за все це традиційне високе знання-віра має 5000 років свого існування на теренах Європи, а можливо і всі 7000 років (ми зараз живемо у 7519 році від створення Світу, а цей календар вважається традиційно українським, саме його полюбляв Олександр Сергійович Пушкін - Ганнібал фон Шеберх). Українці від цього світогляду ніколи не відмовлялись ! (див. нижче посилання) Що, скоріше за все, і бажав на при кінці свого життя сказати Християнському Світу Великий Поляк і Українець, Папа Римський Іван Павло ІІ, мати якого із Гетьманщини - Снятинський район Івано-Франківської області. І це високе знання-віра невичерпне джерело духовності нашого народу.


Источник: http://kumpan-muller.ucoz.de/publ/analiz_vikonanikh_naukovo_doslidnikh_robit_stan_na_28_05_2011_r/1-1-0-53
Категория: Проект "Новая Готия" | Добавил: Vasiljev (2011-06-05) | Автор: Андрій Луцький, Катерина Танчак
Просмотров: 1101 | Комментарии: 1 | Теги: О.В.Васильєв, Катерина Танчак, науково-дослідний інститут церковно, Андрій Луцький | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Отдых в Карпатах


  • Copyright MyCorp © 2024