"Azov Academy"Понедельник, 2024-12-23, 1:10 AM

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Publisher | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Международные научные конференции - Форумы [66]
Материалы ИНТЕРНЕТ конференций и Форумов с указанием участников, целей и новых идей, появившихся в результате их проведения
Программа "Красная книга культур Европы" [23]
Обоснование и основные итоги выполнения программы по греческому, армянскому и болгарскому этносам, а также по региональным культурам украинского народа
Проект "Новая Готия" [55]
Раскрываются истоки украинской государственности и глубоких историко-культурных связей украинцев с германскими народами, которые имели независимое государство на территории Украины до 1775 г.
Закон сохранения труда и закон неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в экономике и истории [78]
Раскрываются особенности проявления закона сохранения труда в экономике государств Восточной Европы и индустриально-развитых стран, а также приводятся факты подтверждающие существование закона неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в исторической ретроспективе и при анализе наиболее важных сфер человеческой деятельности
Премия"Голика-Гули-Каримова-Васильева"Кумпана; Медаль"Св.Игнатия,Митр.Готии и Кафы&qu... [15]
История становления "Премии Кумпана", её лауреаты, Положение о присуждении, НАЦЕЛЕННОСТЬ на общецивилизационные ценности; История учреждения Академической Международной Медали "Святого Игнатия, Митрополита Готии и Кафы", её лауреаты, кандидатуры выдающихся экономистов на присуждение Медали, одобренные Академиком, проф. Валерием Васильевым, Положение о присуждении и не публичный характер вручения, что необходимо при осуществлении реальной духовной поддержки
Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ [58]
Создание номинации Интеллектуально-Духовные Лидеры Мира, первые её номинанты в 2004 году; защита Прав Человека в Украине; кандидатуры в справочные издания Международного Биографического Центра в Кембридже и в издания Американского Биографического Института

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Статьи и научные публикации /articles & science » Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ

Демократія – пошуки нових форм

Олександр Васильєв

Професор каф. ДУЕ&П, д.е.н.

Демократія – пошуки нових форм.

 

Сьогодні громадяни країн  кожний рік когось обирають  в Президенти або в Парламенти в провідних країнах Світу.  За рахунок засобів масової інформації це стає подією загально світового масштабу. Всі гасла, що вибори це суто національна подія, до якої не повинні мати відношення інші країни, можна розглядати як модернізовані піар-технології.  І такі піар-технології, які спираються на застарілі світоглядні засади, які у кон’юнктурних цілях відчайдушно підтримуються засобами масової інформації індустріально відсталих держав. Саме за рахунок цієї активності постійних організаторів шоу (в т.ч. і політичних), вважають керівники цих держав, можливо протриматись на поверхні світових політичних процесів, домагаючись щоб з ними рахувались і надавали незароблені ресурси через кредити і довгострокові інвестиції.

Світ вже багато років функціонує, як глобалізована система з поглибленням внутрішніх зв’язків не тільки кожного року, а вже кожного місяцю (можна навести приклади і розраховувати відповідні коефіцієнти). Які основні наслідки цього положення ?

По-перше, не можливість  відгородитись від  загально світових процесів розвитку і пульсуючої активності громадянських суспільств Європи і Америки. Тому таке велике значення має підготовка до виборчої компанії в США для країн Європейського Союзу і їх активних торговельних партнерів.

По-друге, зростання об’єктивності оцінки світогляду і майбутніх дій керівників індустріально розвинутих держав з боку національної електоральної бази, на яку потужно впливають засоби масової інформації, країн, які обрали  для себе псевдо-підпорядковану роль  постійних світових «жебраків».  Вплив, до речі, дуже кон’юнктурний і в тривалому часі негативний, який руйнує сталі позитивні світоглядні засади, формуючи  сприйняття світових подій з позиції «обґрунтованої безвідповідальності».

По-третє, стагнація світового розвитку економіки в цілих регіонах, розпорошення людських ресурсів в країнах з підвищеним зростанням ВВП, на технології, які не містять інноваційних складових, а мають демонстративно споживчу  орієнтировку. Останнє негативно впливає на якість людського капіталу і на конкурентоспроможність світової економіки в цілому.

Як з цими вадами сьогоднішнього розвитку можна боротись ? В межах невеликих тез відповісти на таке масштабне запитання складно, але можна навести приклад активного пошуку виходу із сучасного складного становища, т.з.  «світоглядної стагнації», в країні з самою масштабною  економікою у Світі, в США.

В цій країні сьогодні вже проглядається велика психологічна втома громадян від постійного вибору між тільки двома політичними силами. Люди не бачать великої різниці між цими силами, до речі, вони вже давно її не бачать. Тому і така низька активність при обранні Президента. Що зараз пропанує виборцям керівництво держави ?  Можна вважати, що дуже розумний вихід, а саме – не розбудовувати нову політичну силу, а за рахунок активності «третьої сили» спонукати ці дві традиційні політичні сили шукати нові форми активності і нові підходи до «старих проблем» [1]. Так шукати, щоб виборець побачив сенс у своїй зацікавленості в виборчому процесі.

Розглядаючи цю знахідку з методологічних засад організації ефективної співпраці з людьми (громадянами США), можна впевнено казати, що це дуже цікаве і далекоглядне рішення керівництва. Саме такі засади в розбудову громадських наукових установ в Східній Європі закладав Президент-голова Азовського відділення Академії економічних наук і підприємницької діяльності, академік Академії економічних наук України, академік Академії ЕНіПД Росії, академік Нью-Йоркської Академії наук, д-р ком., проф. Карпатського Інституту Університету «Україна», к.е.н., с.н.с. Валерій Олександрович Васильєв з 1999 р. по 2007 р., які працюють і досі, спонукаючи фахівців високого рівня до більш цілеспрямованої активності [2].

Такі підходи пов’язані зі складністю перебудови національної економіки на принципово новий технологічний рівень (дуже великі масштаби і потужній вплив на світову спільноту) не залишає можливості пригальмувати розвиток, щоб проводити масштабну перебудову громадських уявлень про доцільність прискореного розвитку новітніх технологій. Як кажуть, все потрібно зробити без затримок, спираючись на наявний організаційний капітал, а не знищувати його, як відпрацьований і гальмуючий суспільство. Тому це і почали робити в США, ще у 2008 р. Але тільки зараз цей процес набув потрібного динамізму. 

Сьогодні цей шлях «Електоральних Американців», які пропонують всім американцям, хто зареєструється в них, бути делегатами з’їзду, на якому буде обраний кандидат у Президенти США, т.з. «безпартійний» кандидат на самий значний адміністративний пост країни. Цей рух пов’язують з ім’ям багатого фінансиста Пітера Акермана [2],  а майбутнього кандидата із його сином.

Як би не розгортувались події в цій «третій силі», а потужний вплив на діяльність двох провідних політичних сил Америки вона вже оказує.

Можна тільки побажати вдалих творчих знахідок і розумної витримки всім організаторам  виборчих  компаній у США. Тому, що  політичні події вже мають дуже великий вплив на реальну економіку, який в останні десятиліття зростає (колись ми впевнено його не враховували). Останнє найбільш потужно відчувають економіки країн Східної Європи, які поки ще в активному пошуку особистих конкурентоспроможних альтернатив розвитку  [4].

Література

  1. President Obama and the political perils of summer vacation http://link.email.washingtonpost.com/r/DME6KX/PRHHX0/7Z2G5X/K28CIG/98I2K/E4/h"\t"_бланк"

2011

  1. Party Crashers All the Rage, Aren’t All the Same / Nathan L. Gonzales  http://link.email.washingtonpost.com/r/DME6KX/PRHHX0/7Z2G5X/K28CIG/6HK0I/E4/h

2011

  1. Real steps to integration of the East and the West/Студентська молодь – це майбутнє України і всієї Східної Європи - Так вважав доктор, професор КІП Університету «Україна» Валерій Олександрович Васильєв http://kumpan-muller.ucoz.de/publ/0-4     Дата: 2010-04-12
  2. Васильєв О. Основа майбутніх успіхів бізнесу. / Механізм удосконалення взаємовідносин  « людина-природа» в умовах економічної і екологічної кризи: Матеріали міжнародної науково-практичної  інтернет-конференції 1-2 грудня, 2011 р. – Т.: Вектор, - 192 с.


Источник: http://kumpan-muller.ucoz.de/publ/beatification_of_ivan_paulo_ii_first_may_in_2011_is_a_step_to_understanding_of_general
Категория: Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ | Добавил: Vasiljev (2014-11-29) | Автор: Васильєв Олександр
Просмотров: 1082 | Комментарии: 2 | Теги: треба працювати і не грати у демокр, Васильєв Олександр Валерійович | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 2
2 Vasiljev  
0
Джон Эндрюс Дэниел Франклин Мир в 2050 году
"Не менее опасна самоуспокоенность. Подобно иммунной системе человеческого организма, которая ослабляется при отсутствии угроз, система политическая становится дряблой и уязвимой в спокойной обстановке.
Гражданская активность сменяется мелочами политической жизни на местном уровне, в то время как политика на национальном уровне кажется слишком скучным занятием для серьезных мыслителей. Идеалисты обращаются к культуре, образованию, религии или проблемам в других странах. Те же, кто продолжает активно работать в системе демократического Запада, погрязают в процедурных нюансах или сложном механизме распределения денег налогоплательщиков в интересах тех или иных нуждающихся групп. И это вряд ли можно назвать идеальной моделью для миллиардов людей во всем мире, жаждущих подлинной и повсеместной демократии."


1 Vasiljev  
0
Джон Эндрюс Дэниел Франклин Мир в 2050 году "Бывшая советская оккупационная зона в Германии объявила себя Германской Демократической Республикой (ГДР) в противовес
Федеративной Республике Германии, возникшей на территории американской,британской и французской оккупационных зон. Иногда к слову «демократический» добавлялось слово «народный». Примерами могут служить Алжир,Лаос и Северная Корея. Вполне вероятно, что в будущем абсолютное большинство стран, в формальном названии которых присутствует слово «демократия», будет на самом деле управляться кликами, преследующимитолько свои личные интересы."

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Отдых в Карпатах


  • Copyright MyCorp © 2024