"Azov Academy"Четверг, 2022-09-29, 6:02 AM

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Publisher | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Международные научные конференции - Форумы [66]
Материалы ИНТЕРНЕТ конференций и Форумов с указанием участников, целей и новых идей, появившихся в результате их проведения
Программа "Красная книга культур Европы" [23]
Обоснование и основные итоги выполнения программы по греческому, армянскому и болгарскому этносам, а также по региональным культурам украинского народа
Проект "Новая Готия" [55]
Раскрываются истоки украинской государственности и глубоких историко-культурных связей украинцев с германскими народами, которые имели независимое государство на территории Украины до 1775 г.
Закон сохранения труда и закон неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в экономике и истории [78]
Раскрываются особенности проявления закона сохранения труда в экономике государств Восточной Европы и индустриально-развитых стран, а также приводятся факты подтверждающие существование закона неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в исторической ретроспективе и при анализе наиболее важных сфер человеческой деятельности
Премия"Голика-Гули-Каримова-Васильева"Кумпана; Медаль"Св.Игнатия,Митр.Готии и Кафы&qu... [15]
История становления "Премии Кумпана", её лауреаты, Положение о присуждении, НАЦЕЛЕННОСТЬ на общецивилизационные ценности; История учреждения Академической Международной Медали "Святого Игнатия, Митрополита Готии и Кафы", её лауреаты, кандидатуры выдающихся экономистов на присуждение Медали, одобренные Академиком, проф. Валерием Васильевым, Положение о присуждении и не публичный характер вручения, что необходимо при осуществлении реальной духовной поддержки
Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ [58]
Создание номинации Интеллектуально-Духовные Лидеры Мира, первые её номинанты в 2004 году; защита Прав Человека в Украине; кандидатуры в справочные издания Международного Биографического Центра в Кембридже и в издания Американского Биографического Института

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Статьи и научные публикации /articles & science » Программа "Красная книга культур Европы"

to Director of Library Congress USA/
Institute of Olge W. Wasilievoj-Catholic of Economical and Socio-Cultural Researchers Інститут економіко-соціокультурних досліджень ім. Ольги В. Васильєвої-Католик http://iescr-catholic.ucoz.de www.cic-wsc.org 76000 Ukraine Box 228 Ivano-Frankivsk (Stanislaw before 1962 yr) vasiljev@cic-wsc.org
 
 
Ukrainian night on a farm Catholic - A.I. Kuindzhi (1876), Kallmiuska Palanka is 25 versts from Age-old Kremness - Adomakhi (city Sent. Maria - Mariupol)

                                                                                                                                                     Директору 
 
6.10.2009 (7517)
Шановні пані та панове !
 
      Світова економіка починає долати економічну кризу. Зустріч в Пітсбурге лідерів 20 найбільш економічно розвинених країн Світу показала необхідність наполегливої конкретної роботи по подоланню існуючих економічних, екологічних і інституційних проблем в світовій спільноті. Ми живемо і працюємо в Східній Європі і на наших очах відбулися зміни, які нам всім здавалися в 1983-86 рр. абсолютно неможливими.
      Світ навколо нас зміняється на очах. Ми всі брали участь в цих змінах. Хтось робив більше, хтось менше, а хтось взагалі заважав нормально працювати, але головне - не сидів стороннім спостерігачем, а діяв, переслідуючи свої цілі, сповідаючи свій погляд на реформи і майбутнє Світу.
     Нашому маленькому колективу дуже пощастило - тому, що ним керував одинадцять років академік Академії економічних наук України, академік Академії економічних наук і ПД Росії, академік Нью-Йоркської Академії наук, член Міжнародного Біографічного Центру у Кембриджі, член Відділу Радників Американського Біографічного Інституту, один із Видатних Інтелектуалів 21 сторіччя (МБЦ у Кембриджі) і автор Закону Збереження Праці (Видавництво «Хто є Хто» США), доктор, професор КІП Університету «Україна» Валерій Олександрович Васильєв.
     Тому у звітах на загальні збори Академії економічних наук і підприємницької діяльності в 1999 р. було викладено стільки ідей і виконаних наукових розробок, що їх просто неможливо забути і вони практично не застаріли і в 2009 році, оскільки на десятиліття випереджали можливості управлінських структур в Українському Приазов'ї.
    Сьогодні грамотні підприємці в Східній Європі хочуть вже працювати, а не лякати оточуючих своєю награною дикістю і неприборканістю - криза, сподіваємося, багато чому навчила. Тому фонди Вашої бібліотеки, як найбільш відомої (особливо, останні надходження) пильно вивчатимуться. Ми на це щиро сподіваємося і хочемо зі свого боку з Вашою допомогою дати цій оновленій хвилі «майбутнього середнього класу» конкретні ідеї для реалізації в економіці Українського Приазов'я, Криму і Західної України.
     Ми хочемо достукатися до здорового глузду в свідомості наших співвітчизників і всіх хто їм надає допомогу, тому спеціально ухвалили рішення про повторне видання підготовлених в 1999 р. двох препринтів доповідей на загальні збори Академії економічних наук і підприємницької діяльності і надсилаємо їх Вам для використання в роботі всіма хто зацікавлений вести бізнес в Україні: в Приазов'ї, в Криму і на Волині (!).
    Також просимо звернути увагу на матеріали розміщені на сторінках електронних журналів ІЕСКД http://iescr-catholic.ucoz.de, Азовського відділення Академії ЕНіПД , а також на сторінках журналу Цивільного Міжнародного Комітету Інтелектуального і Духовного Єднання www.cic-wsc.org http://www.cic-wsc.org Doc 431, 447-449, 55, 66, 121, 125, 383.
 
 
З щирою повагою
 Директор ІЕСКД,                              д-р О.В. Васильєв


Источник: http://www.cic-wsc.org
Категория: Программа "Красная книга культур Европы" | Добавил: Vasiljev (2010-03-04) | Автор: Alexander Vasiljev-Muller
Просмотров: 812 | Теги: Dr Valery Vasiljev | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 1
1 МММ  
0
Сьогодні справді більше уваги почали приділяти науковим методам управління і ведення бізнесу , бо саме вони дають найбільшу ефективність і ефект. Звичайно , важливу роль у цьому відіграла світова криза, але я вважаю що все одно прийшов б час, коли увагу звернули на спеціалізовані джерела. Такі зміни можна оцінити як позитивні.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Отдых в Карпатах


  • Copyright MyCorp © 2022