"Azov Academy"Среда, 2024-04-24, 9:50 AM

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Publisher | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Общественная аттестация докторов наук и Болонский процесс - интеграция в Европейский Союз [15]
Постановления, положения и результаты проведения общественной аттестации докторов наук с 1992-1995 гг., направленной на поддержку талантливых исследоватей, снижения административных препятствий и ускорение вхождения в профессиональную научную среду предпринимателей, инженеров, специалистов и магистров

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Интеграция в Европейский Союз /To European Union » Общественная аттестация докторов наук и Болонский процесс - интеграция в Европейский Союз

ВІДГУКИ на магістерську дисертацію Гречаник Л.Б. наукового керівника, д.е.н. Васильєв О. В. та зав.відділу Банку з Польщею Григорчук І.М.
ВІДГУК на дипломну роботу
на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» студента економічного факультету спеціальність 8.050106 «Облік і аудит»
Гречаник, Лілії Богданівни
на тему: «Особливості ведення обліку та аудиту у промислово-фінансових групах»
 
      Актуальність теми: Криза, що охопила весь народногосподарський комплекс країни, спонукала до пошуків нетрадиційних економічних моделей стабілізації та зростання. Однією з таких моделей, на нашу думку, є інтеграція промислового та банківського капіталів у формі промислово-фінансових груп (ПФГ). Аналізуючи ефективність співпраці міжнародних інституцій науковці України прийшли в 2009 р. до висновку, що їх складну структуру є сенс доповнити міжнародною асоціацією ПФГ. Ця асоціація може взяти на себе відповідальність за розповсюдження в країнах ООН інноваційних технологій та перехід в більшості країн на четвертий і п'ятий технологічний уклади.
     Але світовий ринок поділу праці вимагає все нових пошуків і нестандартних рішень, особливо, від країн, які намагаються долучитись до світового поділу праці на рівноправних умовах, але які затримались у своєму соціально-демократичному розвитку. До таких країн належить і Україна.
     Тому крім стандартного, а саме вже відпрацьованого у світі механізму створення промислово-фінансових груп (ПФГ), є сенс запропонувати не агропромислово-фінансову групу (АПФГ) і не міжнародну АПФГ, що доречи запропонували М. Рильський і П. Гайдуцький ще у 1999 р., а піти далі і використати переваги створеного ще до 1991 р. аерокосмічного комплексу України, з одного боку, та розгалуженої інфраструктури у сільській місцевості, - з другого.
    Самостійність розробки і пропозиції автора: Лілія Богданівна самостійно знайшла літературу, де виконаний аналіз аграрного комплексу Польщі дає можливість запропонувати нові підходи до інституціональних структур; самостійно підготувала дві доповіді на дві наукові конференції, яки самостійно зробила 29.12.2009 р. і 29.04.2010 р. Особливу увагу заслуговує доповідь «Міжнародна промислова-фінансова група космічної безпеки», яка була зроблена на науково-практичній конференції «Наука і освіта ХХІ століття, де дала розгорнуте обґрунтування необхідності створення МПФГ космічної безпеки, як ще одну високотехнологічну сферу зайнятості в світовій економіці. Але саме головне, що їй вдалось поєднати досягнення у розбудові соціальної інфраструктури села в Україні із завданнями по профорієнтаційній підготовці працівників до аерокосмічної галузі, вирішуючи конкретну проблему по фінансуванню міжнародної агропромислово-фінансової групи космічної безпеки. І цю групу Лілія Богданівна пропонує створити дійсно на міжнародному рівні із стратегічним партнером України – із Польщею. Це і цікаво і перспективно, особливо, у сучасних умовах.
    Практичне значення роботи полягає у визначенні особливостей ведення обліку і аудиту в промислово-фінансових групах, окремо у агропромислово-фінансовій групі космічної безпеки. Головним чинником, який структурує всю систему обліку цієї МАПФГ КБ, є проведення управлінського обліку таким чином, щоб можливо було довести акціонерам рівень прибутковості кожної акції, а також зробити прибутковими всі різноманітні підрозділи МАПФГ КБ, беручи приклад із діяльності МАПФГ ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча». Все це досягається створенням науково обґрунтованих нормативів діяльності, на що і наполягає дисертант.
   Загальний висновок: дана робота в цілому відповідає вимогам і пропонується до захисту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за програмою «Облік і аудит».
 
Науковий керівник: д.е.н., с.н.с. Васильєв О.В.
 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ НАУК
Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького
 Кафедра «Обліку і аудиту»
Рецензія на дипломну роботу
на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр»
студентки економічного факультету
спеціальність 8.050106 «Облік і аудит»
Гречаник, Лілії Богданівни
на тему: «Особливості ведення обліку та аудиту у промислово-фінансових групах»
 
      В сучасних умовах дуже важко передбачити розгортання економічних процесів не тільки в Світі, а і на рівні того чи іншого регіону. Дуже важко людям знайти ту чи іншу беззбиткову діяльність. Висока невпевненість у майбутньому впливає на пошук сфер зайнятості, на плани та очікування.
        Всі розуміють тільки одне, що науко місткість товарів та послуг буде зростати, а тому потрібно розбудовувати нові корпоративні об’єднання, нові напрямки залучення наукових кадрів, принципово нові сфери діяльності.
       Саме такою роботою і є магістерська робота Лілії Богданівни, як а запропонувала створити міжнародну агропромислово-фінансову групу космічної безпеки (МАПФГ КБ), яка дає можливість поєднана ти досягнення в аграрному секторі України і Польщі. Яка використовує досягнення в аерокосмічній галузі України для забезпечення безпеки Європи і Світу, яка дає новий повитух профорієнтаційній роботі для аерокосмічного комплексу України і Європи. А головне – вона надає можливість використовувати досвід самого цікавого сьогодні корпоративного об’єднання ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» (сама нетрадиційна АПФГ України) і Інноваційного Фонду "Піонер» PEKAO SA Польщі для розбудови цікавого і перспективного міжнародного співробітництва в Європі між Польщею і Україною.
       Все це робить магістерську роботу не тільки цікавою, а і необхідною для розбудови дієвого співробітництва у Європі.
      З тими зауваженнями щодо обліку та аудити в майбутній МАПФГ космічної безпеки можна погодитись, але тільки практика дасть повну відповідь відносно ефективності тих чи інших рекомендацій.
      Нам здається, щодо особистих складнощів в обліку та аудиті МАПФГ космічної безпеки не передбачається. Дуже прозорі і чіткі цілі стоять перед цією інноваційною структурою, а це віддзеркалиться на облікових операціях і максимально спростить аудит.
     Тому робота в цілому відповідає вимогам і пропонується до захисту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра за програмою «Облік і аудит».


Источник: http://iescr-catholic.ucoz.de/publ/osoblivosti_vedennja_obliku_ta_auditu_u_promislovo_finansovikh_grupakh_grechanik_lili
Категория: Общественная аттестация докторов наук и Болонский процесс - интеграция в Европейский Союз | Добавил: Vasiljev (2010-07-06) | Автор: Григорчук І.М.
Просмотров: 52266 | Теги: rural-industrial and finances group, Grugorchuk I.M., Alexander Vasiljev-Muller, Grechanyk L.B. | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Отдых в Карпатах


  • Copyright MyCorp © 2024