"Azov Academy"Вторник, 2024-03-19, 11:24 AM

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Publisher | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Международные научные конференции - Форумы [66]
Материалы ИНТЕРНЕТ конференций и Форумов с указанием участников, целей и новых идей, появившихся в результате их проведения
Программа "Красная книга культур Европы" [23]
Обоснование и основные итоги выполнения программы по греческому, армянскому и болгарскому этносам, а также по региональным культурам украинского народа
Проект "Новая Готия" [55]
Раскрываются истоки украинской государственности и глубоких историко-культурных связей украинцев с германскими народами, которые имели независимое государство на территории Украины до 1775 г.
Закон сохранения труда и закон неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в экономике и истории [78]
Раскрываются особенности проявления закона сохранения труда в экономике государств Восточной Европы и индустриально-развитых стран, а также приводятся факты подтверждающие существование закона неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в исторической ретроспективе и при анализе наиболее важных сфер человеческой деятельности
Премия"Голика-Гули-Каримова-Васильева"Кумпана; Медаль"Св.Игнатия,Митр.Готии и Кафы&qu... [15]
История становления "Премии Кумпана", её лауреаты, Положение о присуждении, НАЦЕЛЕННОСТЬ на общецивилизационные ценности; История учреждения Академической Международной Медали "Святого Игнатия, Митрополита Готии и Кафы", её лауреаты, кандидатуры выдающихся экономистов на присуждение Медали, одобренные Академиком, проф. Валерием Васильевым, Положение о присуждении и не публичный характер вручения, что необходимо при осуществлении реальной духовной поддержки
Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ [58]
Создание номинации Интеллектуально-Духовные Лидеры Мира, первые её номинанты в 2004 году; защита Прав Человека в Украине; кандидатуры в справочные издания Международного Биографического Центра в Кембридже и в издания Американского Биографического Института

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Статьи и научные публикации /articles & science » Проект "Новая Готия"

Відгук проф. П.І.Мельника на магістерську роботу Ольги Олександрівни Васильєвої
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника
 
Відгук
про кваліфікаційну роботу на здобуття освітньої кваліфікації «магістр» студентки ПДТУ Ольги Олександрівни Васильєвої на тему: «Проблемні питання організації дистанційного навчання технічним спеціальностям (на прикладі забезпечення курсу "ЯКІСТЬ І СЕРТИФІКАЦІЯ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН")».
 
     Безперечно, що машини, які випускаються машинобудуванням, повинні втілювати останні досягнення наукової думки, відповідати найвищим техніко-економічним, естетичним і іншим вимогам споживачів, бути конкурентоспроможними на світовому ринку. Чим вище їхня якість - тим більш надійний шлях до повного задоволення потреб народного господарства в необхідних виробах.
    Тому актуальність магістерської роботи Ольги Олександрівни, особливо, враховуючи її націленість на впровадження у вищу школу України принципів булонської угоди, не викликає сумнівів.
     В методологічному плані заслуговує на увагу дійсно сучасний підхід до вияву тенденцій розвитку дистанційних форм навчання та його історичні джерела, особливо, спирання на факти, які ще наводив засновник української академії наук В.І.Вернадський. Але теоретичні пошуки не відволікли Ольгу Олександрівну від практичних завдань розбудови інтегрованого курсу "ЯКІСТЬ І СЕРТИФІКАЦІЯ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН", при розробці якого вона дійсно зробила багато методичних новацій, починаючи з розбивки матеріалу на 9 розділів, але без руйнації лекційного матеріалу, і груп питань і тестів, закінчуючи вказівкою на потрібні для засвоєння матеріалу літературних джерел після кожного розділу.
      Приємно відзначити самостійність автора у проведенні досліджень, особливо у обґрунтуванні підготовчого до дистанційного навчання курсу «Основи інформатики для дистанційного навчання», який дасть можливість дійсно професійно користуватися Інтернет - ресурсами студентам майже с перших семестрів навчання в університеті.
    Треба відзначити і самостійність розробки курсу "ЯКІСТЬ І СЕРТИФІКАЦІЯ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН"», який дипломниця склала з двох окремих курсів "ЯКІСТЬ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН" і "СЕРТИФІКАЦІЯ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН". Вважаю за потрібне відзначити і впровадження в цей інтегрований курс розробок кандидата технічних наук, доцента Валерія Тимофійовича Власова, що тільки підсилить практичну націленість навчання по розробленому курсу.
     Пропозиція поділити лекційний курс на дев'ять розділив для дистанційного навчання мені теж вважається доречною, тому що суто лекційний матеріал групується у тематичні підрозділи, а це полегшує сприйняття та засвоєння ідей курсу.
      В той же час вважаю за потрібне звернути увагу на доцільність у майбутньому доповнити один з розділів розглядом режимів роботи кранового обладнання. Як відомо діє така градація режимів: легкий, середній, важкий, дуже важкий. І кожний з цих режимів потребує дотримання своїх норм безпеки і профілактичних заходів, вже не кажучи про графіки ремонтів. Це дійсно потрібні для майбутніх фахівців знання и тому пропаную ще доповнити практичну частину розглядом використання спеціальної траверси для підйому та переміщення вантажів двома кранами.
     В цій практичному прикладі вдасться зосередити увагу студентів на можливість не перевантажувати, або суттєво зменшити навантаження на крани за рахунок перерозподілу навантаження між кранами. Все це можливо зробити завдяки якісному розрахунку, коли крюк закріплення транспортує мого виробу встановлюється на траверсі на відстані від крюків кранів, обернено пропорційно їх вантажопідйомності (L1/L2= Q1/Q2).
     В той же час мені сподобалось використання у дипломі практикуму по темі «Патентний відділ університету та проведення патентних досліджень» (В.Т.Власов, В.В.Суглобов), а також наказу Міністерства промислової політики за №492 від 25.12.2006 р., в якому закріплені вимоги до вантажне-підйомних кранів, підйомних пристроїв, контролю та випробуванням. Мені приємно, що магістрант врахувала сучасні вимоги вищої школи і додала програму інтегрованого курсу «ЯКІСТЬ І СЕРТИФІКАЦІЯ ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНИХ МАШИН" на державній мові.
     Зрозуміло, що все можна покращувати, але в цілому магістерська робота виконана на належному якісному рівні. Автор проявив себе фахівцем і дослідником, тому є сенс пропагувати їй продовжувати наукову працю у аспірантурі. Але на цьому етапі її наукової кар'єри треба визнати велику працю, яку вона виконала за лічені місяці і її магістерський диплом є цілісною і закінченою роботою, яка відповідає вимогам висшої школи України. Тому пропаную дипломну працю до захисту, а студентку - визнати сформованим фахівцем.
 
 
     Професор кафедри матеріалознавства і новітніх
 
P.S.
Ознайомтесь з магістерською працею:


Источник: http://iescr-catholic.ucoz.de/publ/1-1-0-17
Категория: Проект "Новая Готия" | Добавил: Vasiljev (2011-06-05) | Автор: Петро Іванович Мельник
Просмотров: 1904 | Теги: магістерська дисертація, П.І. Мельник, Anna Muller, організація дистанційного навчання, grandfather Dr Valery Vasiljev, Ольга Олександрівна Васильєва | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Отдых в Карпатах


  • Copyright MyCorp © 2024