"Azov Academy"Воскресенье, 2024-11-24, 4:47 AM

Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Publisher | Регистрация | Вход
Меню сайта

Категории раздела
Международные научные конференции - Форумы [66]
Материалы ИНТЕРНЕТ конференций и Форумов с указанием участников, целей и новых идей, появившихся в результате их проведения
Программа "Красная книга культур Европы" [23]
Обоснование и основные итоги выполнения программы по греческому, армянскому и болгарскому этносам, а также по региональным культурам украинского народа
Проект "Новая Готия" [55]
Раскрываются истоки украинской государственности и глубоких историко-культурных связей украинцев с германскими народами, которые имели независимое государство на территории Украины до 1775 г.
Закон сохранения труда и закон неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в экономике и истории [78]
Раскрываются особенности проявления закона сохранения труда в экономике государств Восточной Европы и индустриально-развитых стран, а также приводятся факты подтверждающие существование закона неуничтожимости интеллектуально-духовного труда в исторической ретроспективе и при анализе наиболее важных сфер человеческой деятельности
Премия"Голика-Гули-Каримова-Васильева"Кумпана; Медаль"Св.Игнатия,Митр.Готии и Кафы&qu... [15]
История становления "Премии Кумпана", её лауреаты, Положение о присуждении, НАЦЕЛЕННОСТЬ на общецивилизационные ценности; История учреждения Академической Международной Медали "Святого Игнатия, Митрополита Готии и Кафы", её лауреаты, кандидатуры выдающихся экономистов на присуждение Медали, одобренные Академиком, проф. Валерием Васильевым, Положение о присуждении и не публичный характер вручения, что необходимо при осуществлении реальной духовной поддержки
Поддержка интеллектуально-духовных Лидеров Мира, защита Прав Человека, работа с МБЦ- Кембридж и АБИ [58]
Создание номинации Интеллектуально-Духовные Лидеры Мира, первые её номинанты в 2004 году; защита Прав Человека в Украине; кандидатуры в справочные издания Международного Биографического Центра в Кембридже и в издания Американского Биографического Института

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Статьи » Статьи и научные публикации /articles & science » Проект "Новая Готия"

Християнські традиції в минулому і сучасності
Майстерні Цивілізації – Енергетичні ДЖЕРЕЛА МАЙБУТНЬОГО: Християнські традиції в минулому і сучасності
 
     Запрошуємо в чарівне Серце Карпат - - на Гуцульщину – до Церкви Різдва Пресвятої Богородиці в Ворохті (ХУІІІ століття, Кадастровий план 1831 р.) і до Церкви Різдва Богородиці в Криворівні (в 1818 р. відкриту) та до «Енергетичних Старовинних Споруд» на Сокільському Хребті.
 
     Протягом мандрівки Ви будете мати змогу прийняти участь у християнській літургії в старовинному дерев’яному храмі у містечку Ворохті в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці, а також у селі Криворівня в Церкві Різдва Богородиці, і відчути глибину розуміння головних засад Християнства. Ви побуваєте у музеях Гуцульщини і будете мати можливість придбати автентичні сувеніри Косівщини.
 
     А головне – самі побуваєте на старовинному місті, де стародавні Європейці, ще задовго до народження Христа використовували енергію Землі, як це робили і в Стоунхенджі, і в Єгипті, і в Мака-Пікчу.
     Протягом туру Ви побачите в ранкових променях сонця те, що бачили мешканці Європи декілька тисяч років тому. І ми сподіваємось, що Ви після цієї подорожі будите спроможні їх зрозуміти, а головне – ніколи вже не побачите в інженерних виробничих спорудах «неолітичну обсерваторію». Весь тур просякнутий духом поваги до розуму і праці Європейців, які жили і творили на теренах Центральної Європи на початку Християнської ери, за століття до народження Христа і за тисячоліття до Платона і Аристотеля. Не даремно Європейський календар з дня створення світу нараховує більш ніж 7000 років. По цьому календарю ми всі живемо зараз у 7519 році і саме таке рахування років полюбляв Олександр Сергійович Пушкін-Ганнібал-фон-Шеберх.
 
        Маршрут поїздки: Івано-Франківськ – Ворохта – Косів - Сокільській Хребет – Косів – Криворівня – Івано-Франківськ.
 
Програма туру:
    1 день - оглядова екскурсія «Римо-Католицький Костел» і відвідування Обласного художнього музею («Усипальня Потоцьких»), а також відвідування музею «Ратуша» і прийняття участі у вечірній літургії (молитва з історичним наповненням на мові туриста по плейєру) ..
     2 день - оглядова екскурсія Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (ХУІІІ ст.) в містечку Ворохта, яку відвідало багато видатних особистостей України; прийняття участі у ранковій літургії. Приїзд до Косова і відвідування музею писанкового розпису.
     3 день - відвідування «Майстерень Цивілізації», а саме «Лесівського каменя», «Гарбузівського каменя», «Татарівського каменя», «Томаківського каменя» на Сокільському хребті. Зустріч сходу сонця на Терношорському комплексі інженерних споруд.
    4 день - оглядова екскурсія Церкви Пресвятої Богородиці (1818 р.) в селі Криворівня, яке було паломництвом для багатьох митців і літераторів. В ньому побували і Іван Франко, і Гнат Хоткевич, і Михайло Коцюбинський, і Юрій Федькович, і Олександр Олесь, і Василь Стефаник, і Іван Труш, Іван Северин, і Михайло Грушевський та багато інших. Прийняття участі у вечірній літургії в Церкви Пресвятої Богородиці (1818 р.). Приїзд до Івано-Франківська.
 
      Всіх паломників, хто пройде цей маршрут, ми чекаємо на виставці у 2011 р. в Сарагосі в Іспанії ««Співпраця вчених - основа Демократії в ХХІ сторіччі».


Источник: http://www.cic-wsc.org
Категория: Проект "Новая Готия" | Добавил: Vasiljev (2011-06-17) | Автор: Alexander Vasiljev-Muller
Просмотров: 1726 | Теги: Dr Alexander Vasiljev-Muller, Stoonehand, Iowan Pavel II, Roman Pope Benedict XYI, Carpathian region, Church in Ukraine | Рейтинг: 5.0/17 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Отдых в Карпатах


  • Copyright MyCorp © 2024